Türk Telekom, 1 Temmuz 2024'ten itibaren toptan internet tarifelerine büyük zam yapacaktır. En düşük hızdaki limitsiz internet paketinin fiyatı 650 TL'den 755 TL'ye yükselecek.

Türk Telekom, 1 Temmuz 2024'ten itibaren internet tarifelerinde zam yapacak. Ancak, taahhütleri devam eden müşteriler bu zamlardan etkilenmeyecek. Yeni üye olacak veya taahhütsüz müşteriler ise bu zamdan etkilenecek.

Erzincan’da yüzde 50 oranında ücret desteği yapılacak Erzincan’da yüzde 50 oranında ücret desteği yapılacak

ZAMLI FİYATLARI İNTERNET SİTESİNDEN DUYURDU

Türk Telekom yeni zamları internet sitesi üzerinden duyurdu. Türk Telekom'un internet sitesinde yer alan duyuruda şöyle denildi:

 "1 Temmuz 2024 tarihi itibari ile geçerli olmak üzere Noktadan Noktaya hizmetlerinin tarifelerinde fiyat düzenlemesi yapılacaktır. Kampanyalara katılım sağlamış, taahhütleri devam eden müşterilerimiz ve 1 Temmuz 2024 tarihine kadar kampanyalara katılım yoluyla Türk Telekom abonesi olacak müşterilerimiz, taahhütleri süresince fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhüt süresinin bitiminden sonra paketler güncel tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Bu düzenlemenin taahhütsüz paketler için geçerli olacağını belirtmek isteriz."

ZAMLI FİYATLAR NE KADAR OLDU?

Yapılacak zammın ardından bireysel ve kurumsal tarifelerde 12 Mbps'ye kadar kadar hız sunan en düşük internet paketinin fiyatı 650 Türk Liradan 755 Türk Lirasına çıkacak.

Türk Telekom’un en pahalı paketi olan 1000 Mbps'ye kadar hız sunan limitsiz paketin ücreti ise 1500 Türk Lirasından 1720 Türk Lirasına yükselecek.

Ayrıca Türk Telekom’un sunduğu hat dondurma işlemi 300 Türk Lirasından 360 Türk Lirasına yükselecek. Bu arada hat kapatma ücreti de 179 TL’den 225 Türk Lirasına çıkacak.

Devir işlemi yapmak isteyenler için de 1 Temmuz’dan itibaren zamlı tarife geçerli olacak. Türk Telekom devir ücreti de 209 Türk Lirası’ndan 249  Türk Lirası’na yükselirken nakil ücreti ise 450 liradan 540 Türk Lirası’na çıkarılacak.

ZAMLI TARİFE BELLİ OLDU

İnternet Tarifelerine Zam Geldi

Editör: Haber Merkezi - SK