Karaman: “Engelli bireylerimiz her geçen gün daha büyük işlere imza atıyorlar”

AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, Engelliler haftası dolayısıyla Erzincan özelinde tüm engelli kardeşlerimize her konuda destek olduk” bir mesaj yayımladı.

Erzincan’da çiçeklere viyollere şaşırtma işlemi yapılıyor Erzincan’da çiçeklere viyollere şaşırtma işlemi yapılıyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, bir basın açıklaması yaparak Engelliler haftasını kutladı.

Milletvekili Karaman açıklamasında: "Tüm engelli vatandaşlarımızı, kardeşlerimizi, sevgiyle ve kardeşlik duygularıyla kucaklıyorum.

Her sağlıklı birey, bir engelli adayıdır. Bunu unutmamız gerekir. Engelli bireylerin toplumsal hayata katılmaları ve daha iyi yaşam şartlarına kavuşabilmeleri için yapılan çalışmalar ve yenilikler toplumsal ilgi ve duyarlılıkla daha da gelişecek.

Süleyman Karaman Engelliler Günü

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN İMKÂNLARINI ARTIRACAĞIZ

Engelli vatandaşlarımızın hayata katılımının önündeki engelleri kaldırmak, eğitim, sağlık, ulaşım ve daha birçok hizmetleri en iyi şekilde alabilmelerine imkan sağlamak adına var gücümüzle çalışacağız. Engelli bireylerimiz her geçen gün daha büyük işlere imza atıyorlar. Çok daha güçlü, başarılı ve çok daha umutlular.

Sanattan spora, bilimden siyasete her alanda varlıklarını özgürce ortaya koyan engelli vatandaşlarımız ülkemize değer katmaya devam ediyor.

Bu yüzden Devletimiz ve özel kurumlar daha fazla engelli bireyi istihdam etmek için bütün imkanlarıyla seferber olmuştur.

Bizlerde Erzincan özelinde tüm engelli kardeşlerimize her konuda destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu vesilesiyle tüm engelli kardeşlerimizin haftasını kutluyorum.

Rabbimden kendilerine sağlık, mutluluk ve huzur temenni ediyorum" dedi.