Karaman, Erzincan’daki arazi toplulaştırmalarını yakından takip ediyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan Merkez köylerde devam eden tarım arazilerinin toplulaştırma çalışmalarını yerinde inceledi.

AK Parti Erzincan Milletvekili Karaman, AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt, Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Cavit Şireci, DSİ yetkilileri ve beraberindeki heyetle birlikte merkez köylerde yapılan arazi toplulaştırmalarını yerinde inceledi.

Sivas- Erzincan kara yolunda araç ters döndü: 3 yaralı Sivas- Erzincan kara yolunda araç ters döndü: 3 yaralı

Erzincan Arazi Tolulaştırma 1

İnceleme programı kapsamında Merkez köylerinden Denizdamı, Balıbey ve Mahmutlu köyleri ziyaret edilerek çiftçilerimiz ile çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Çalışmalara ve ziyaretlerine ilişkin olarak bilgi veren Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman açıklamasında:"Arazi toplulaştırmaları diğer köylerimize örnek olacak şekilde başarıyla devam ediyor. Denizdamı, Balıbey ve Mahmutlu köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Köy halkımız toplulaştırmadan memnun. Çalışmalar tamamlandığında çiftçilerimizin işlerini rahatlatacağız inşallah. Sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri için saygı değer köy sakinleri kardeşlerimize ve muhtarlarımıza teşekkür eder işlerinde kolaylıklar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Erzincan Arazi Toplulaştırma 3

Ziyaret edilen yerlerde ki köy halkı da çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek ilgileri için Milletvekili Karaman ve beraberindeki heyete teşekkür etti.