Kaş laminasyonunu güzellik trendlerini içerisinde yer alıyor.  Kaş laminasyonu,  dolgun görünen kaşlara sahip olmanın aynı zamanda doğal kaşların büyümesini sağlayan,  yapay olmayan bir işlemdir.

Özellikle aşırı kalın ayrıca gür kaşlardan kurtulmak isteyenler için oldukça faydalıdır. Kaş laminasyonu; dağınık ya da incelmiş kaşları düzleştirirken aynı zamanda kıl köklerini daha dikey bir yöne doğru kaldırıyor. Üzerinde kaş jeli varmış gibi görünen, pürüzsüz kaş görüntüsüne kavuşuluyor.

Kaş Laminasyonu Nedir

KAŞ LAMİNASYONU NE KADAR SÜRÜYOR?

Kaş laminasyon işlemi üç adımda yapılıyor. İşlem sırasında; kaşları yukarıda tutmak için kaldırmayla başlıyor.  Ardından sabitlemek için bir nötrleştirici ile cilt tahrişini önlemek için besleyici bir yağ uygulanıyor.  Kaş laminasyonunun ücretiyse; nerede yaptığınıza göre değişim gösteriyor. Ancak ortalama 600 ila 1000 TL’dir.

KAŞ LAMİNASYONU KALICILIĞI NEDİR ?

Kaş laminasyonu, sonrasında bakıma bağlı olarak yaklaşık 4-6 hafta sürüyor.  En iyi sonuçlar için, tedaviden sonra 24 saat boyunca kaşları ıslatmamak gerekiyor. Ayrıca kaşları nemlendirmek ve yukarı doğru fırçalamak için hint yağı kullanılabilir. Düzgün bakım yapılırsa, kaş laminasyonu dört ila altı hafta arasında sürebiliyor.  Aynı zamanda etkisi anında görülüyor.  Laminasyon işlemi tamamlandıktan hemen sonra kaşlar harika bir görünüme kavuşacak.

İliç’te Vali vatandaşların Berat kandilini kutladı İliç’te Vali vatandaşların Berat kandilini kutladı