Erzincan’daki yuva, 21 yıldır leyleklere ev sahipliği yapıyor Erzincan’daki yuva, 21 yıldır leyleklere ev sahipliği yapıyor

Kaymakam öğretmenleri unutmadı

Erzincan’ın Otlukbeli ilçesinde Kaymakamlık tarafından öğretmenlere yönelik Otlukbeli Çok Programlı Anadolu Lisesinde birlik ve beraberlik ve dayanışma iftarı düzenlendi.

Otlukbeli Kaymakamı Aydın Yanık her yıl düzenlenen geleneksel iftar programında, bu sefer ilçedeki bütün İlköğretim ve Orta öğretim öğretmenleri ve milli eğitim camiası ile Otlukbeli Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 09.

Kaymakam Aydın Yanık, İftar programında öğretmenlere çalışmalarından dolayı başarı dileklerini iletirken emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ayrıca daha önce Otlukbeli kaymakamlığı tarafından geleneksel toplu iftar programı düzenleyerek, programa Erzincan Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat, Otlukbeli Kaymakamı Aydın Yanık, Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş, kurum yetkilileri ve ilçe sakinleri katılmıştı.

Erzincan Otlukbeli Toplu Iftar P

İftar programından sonra Erzincan Vali Yardımcısı Mehmet Emre Canpolat ve Kaymakam Aydın Yanık ilçe sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etmişti.