Kemaliye EMİTT Fuarında tanıtılacak!

Erzincan’ın Kemaliye ilçesi tarihi ve kültürel güzelliğinin tanıtımı için, EMİTT Turizm Fuarına katılıyor.

Kemaliye, tarihi ve kültürel güzelliğinin tanıtımı için, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan 06 – 09 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenen EMİTT Fuarında (27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Furarı) Salon 8 / Masa 76 da standı bulunuyor.

Kemaliye Kaymakamlığı ve Kemaliye Belediyesi tarafından desteklenen, Kemaliye’nin tarihini kültürünü ve doğal güzelliklerini tanıtmak ve turizm fuarına katılım oldukça önem arz ediyor.  

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın sayılı fuarları arasında yer almaktadır.
Kemaliye Turizm 2024 2

EMITT Turizm Fuarı 26 yıldır, Türkiye’de pek çok yeni tatil ve turizm destinasyonu oluşmasına ortam hazırlayan, Türkiye’de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı.

EMITT Turizm Fuarı 27 yıldır, Türkiye’de pek çok yeni tatil ve turizm destinasyonu oluşmasına ortam hazırlayan, Türkiye’de şehirleri, ilçeleri ve hatta köylerin markalaşmasına ve yerli, yabancı her türlü turistle buluşmasını sağlayan ve ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı olma özelliğini taşıyor.

Kemaliye Turizm 2024 3

Akaryakıta şok indirimler yolda! Erzincan güncel fiyatları Akaryakıta şok indirimler yolda! Erzincan güncel fiyatları

Kemaliye Kaymakamlığı, Kemaliye’nin tarihini kültürünü ve doğal güzelliklerini tanıtmak ve turizm fuarına tüm hemşehrilerini davet ediyor.