Melis Civelek ve Zeynep Gür‘ün kaleme aldığı dizi, herkesi şok eden bir finalle tatile çıkacak.

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti nefesleri kesecek bir sezon finaline imza atacak. Bugün yayınlanan sezon finali 2. fragmanıyla sosyal medyada trend olan fenomen dizide 4 ayrılık yaşanacaktı. Ketche’nin yönettiği dizide Umut karakterini canlandıran Serkan Tınmaz ile Rüzgâr karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı’nın vedasının ardından iki ayrılık daha yaşanacağı kesinleşmişti. Kuliste Sönmez karakterine hayat veren değerli oyuncu Aliye Uzunatağan konuşulsa da diziden ayrılan isimler arasında yer almıyordu.  

Rüzgar Ve Umut

Peki diziye veda eden diğer iki isim hangileri? Geçen günlerde sette astım krizi geçiren ve çektiği videolarla gündeme bomba gibi düşen dizinin Alev’i Müjde Uzman diziye veda edecek.

Alev

Levent Ülgen “Kötü Kan” Dizisinde Levent Ülgen “Kötü Kan” Dizisinde

Diğer veda edecek isim de Çimen’i canlandıran Selin Türkmen oldu… 7 Haziran Cuma günü 66. Bölümüyle ekrana ara verecek olan dizi sezon sonu bölümüyle herkesi ekran başına bağlamayı hedefliyor.

Çimen


SELİN TÜRKMEN KİMDİR?
2000 yılında İzmir'de dünyaya gelen Selin Türkmen, Hukuk fakültesini bitirmesine rağmen meslek olarak oyunculuğu seçmiştir. Genç oyuncu "Kızılcık Şerbeti" dizisindeki Çimen karakteri ile yıldızını parlatıp, performansıyla izleyicilerden tam not almıştı..

Çimen2

Editör: Haber Merkezi -BC