Mahsun Kırmızıgül’ün dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güzel Aşklar Diyarı’nın barol oyuncuları Caner Topçu ve Nilsu Berfin Aktaş oldu.

Mahsun Kırımızıgül daha önceleri  Mucize,Güneşi Gördüm ,New York’ta Beş Minare,Prestij meselesi gibi filmlerden  adından sıkça söz ettirmişti. Mahsun Kırmızıgül Güzel Aşklar Diyarı adlı yeni dizi için kolları sıvadı.

Kırmızıgül'ün  Kapadokya’da çekilecek olan dizisinin başrol oyuncuları da belli oldu.

KADROSUNDA USTA İSİMLER YER ALIYOR

Güzel Aşklar Diyarı dizisi Mahsun Kırmızıgül'ün Murat Tokat'la kurduğu Boyut Film ve başarılı yapımcı Fatih Aksoy'un şirketi MedYapım ile ortak çekilecek. Çekimleri Kapadokya'da yapılacak olan dizinin başrol oyuncuları da Nilsu Berfin Aktaş ve Caner Topçu oldu. Topçu dizide Arhan, Aktaş ise Zeynep karakterini oynayacak. Merakla beklenen dizinin kadrosunda Halil ErgünMeltem CumbulBerkan ŞalMelis BirkanÖzgür Emre Yıldırım ve Ege Kökenli yer alıyor. Dizi, ilerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Berk Atan Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu? Berk Atan Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

Yakışıklı oyuncu Cane Topçu son olarak NOW TV'de yayınlanan Şahane Hayatım'da, Nilsu Berfin Aktaş da Korkma Ben Yanındayım dizisinde rol almıştı.

Kaynak: Haber Merkezi