Grecale Folgore, teknolojiyi araç içinde konforla buluşturuyor. 12,3 inç merkezi ekran ve 8,8 inç  ekran, kontrollere kolay erişim sağlamak için kullanıcı odaklı olarak konumlandırılmış. Araç, hızlı ve kolay dijital iklim kontrolleri ve Maserati’ye özel yeni hızlı hareket fonksiyonları sunuyor. Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu sayesinde, akıllı telefon deneyimi sadece birkaç saniye içinde araçla buluşmuş oluyor.

Maserati

Maserati Akıllı Asistan (MIA), Grecale Folgore için optimize edilerek dijital deneyime eşsiz bir dinamizm ve grafiksel gelişim kazandırıyor. Araç, MAX RANGE, GT, SPORT, OFFROAD olmak üzere dört farklı sürüş modu sunarak sürücünün konforuna göre özelleştirilebiliyor. Siyah direksiyon simidi üzerindeki sürüş modu seçici ile ayarlamalar yapılabiliyor ve Maserati'nin yarışçı ruhunu her an görebiliyorsunuz.

"Türkiye'de Yılın Otomobili" seçmelerinde 7 otomobil finale kaldı "Türkiye'de Yılın Otomobili" seçmelerinde 7 otomobil finale kaldı

Maserati 1

Maserati Grecale Folgore, Türkiye’deki otomobil tutkunlarını elektrikli araçlarla tanıştırırken, lüks ve performansı es geçmiyor. Bu yeni model, Maserati'nin gelecekteki elektrikli araçları için bir fragman olarak öne çıkıyor.

Maserati2

İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati'nin tamamen elektrikli SUV’u Grecale Folgore, Türkiye'de 7.428.000 TL'den satışa sunulmaya başlandı..

Editör: Haber Merkezi -BC