Abdullah Oğuz’un ilk sezonu yüksek izlenen “Mezarlık” dizisinde 8 bölümde 4 hikâye anlatılacak.

Mezarlık Dizi

“Mezarlık” dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Netflix’te yayınlanan film serisinde Birce Akalay Özel Suçlar Birimi’nin başına getirilen başkomiser Önem Özülkü karakterini canlandırıyor. ANS Productions ve Evrensel Productions’ın çektiği Mezarlık’ın yeni sezonunda da Önem ve ekibi heyecanı yüksek sahnelerle kadın cinayetlerini çözmeye devam edecekler. Bu süreçte dizideki karakterlerin kişisel hayat hikayeleri ve insanı insan yapan temel duygularına ayna tutulacak.

Birce Akalay

Bugüne kadar birçok unutulmaz işe imza atarak televizyon ve sinema dünyasına büyük katkı sağlayan Abdullah Oğuz’un yönettiği, Evren Oğuz’la beraber yapımcılığını üstlendiği projede Birce Akalay’a Olgun Toker, Şehsuvar Aktaş, Hakan Meriçliler, Sezgin Uzunbekiroğlu, Cem Sürgit, Baran Güler, Elif Sevinç ve Arbil Tabur eşlik ediyor. Onur Böber ve Özden Uçar’ın yazdığı dizide Şerif Erol, Alper Kul, Burak Demir, Ercü Turan, Alper Atak, Yılmaz Bayraktar, Cihan Talay, Şeyma Peçe, Pelin Uluksar ve Eliz Türker de rol alıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun Seferiye Hatun’u Kayra Zabcı’dan yeni dizi Alparslan Büyük Selçuklu’nun Seferiye Hatun’u Kayra Zabcı’dan yeni dizi

Birce Akalay 1

Editör: Haber Merkezi -BC