Erzincan Valiliği koordinesinde gerçekleştirilen "Huzur İçin Erzincan" projesi çerçevesinde, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadelede farkındalık oluşturmayı, bilgilendirmeyi ve etkin mücadelede bulunmayı amaçlamak adına etkinlik düzenlendi.

A W198190 02

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Bağımsız Notalar Projesi kapsamında Narkogençlik sunumu yapılmış ve Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Anabilim Dalı öğrencileri tarafından müzik dinletisi düzenlendi.

Kırık Ayağıyla Çocukları Eğlendirdi Kırık Ayağıyla Çocukları Eğlendirdi

İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, "Hizmet vermekten onur duyduğumuz Erzincan ilimizin güvenli sokakları için uyuşturucu ile mücadelemiz taviz vermeden devam ediyoruz. Uyuşturucu kullanımı ile mücadele konusunda Erzincan olarak iyi bir seviyedeyiz. Çevrenizde uyuşturucu kullanımı ile ilgili duyduğunuz, gördüğünüz tüm bilgileri lütfen bizimle ve ilgili kurumlarla hızlıca paylaşın, uyuşturucu kullanımına ne kadar erken müdahale edersek uyuşturucu kullanımını engelleme konusunda o kadar başarılı oluruz" dedi." şeklinde konuştu.