Kızılcık Şerbeti'nde Alev karakterine hayat veren Müjde Uzman diziye veda etti

Müjde Uzman

Türk dizi tarihine şimdiden adını altın harflerle yazdırmayı başaran Kızılcık Şerbeti dizisinin yayınlanan ikinci sezon finali ile diziye veda edenler oldu. O oyunculardan biri de Müjde Uzman

Müjde Uzman 2

Dizide seküler aile üyelerinden Alev'e hayat veren uzman, kısa sürede izleyicileri kendine bağlamayı başardı.

Müjde Uzman 3

Zaman zaman kendi ailesinin sınırlarını dahi zorlayan çılgın kararları ile öne çıkan Alev karakteri, bir süre aşkı aradı.

Müjde Uzman Sıla Türkoğlu

Levent Ülgen “Kötü Kan” Dizisinde Levent Ülgen “Kötü Kan” Dizisinde

Eski sevgilisi Rüzgar ile nişanlansa da evli ve çocuklu, hatta yeğeninin eski kayınpederi olan Abdullah Ünal'a aşık oldu. Abdullah Bey ile aşk yaşayan Alev, bir süre sonra hamile kaldı.

Müjde Uzman Settar Tanrıöğen

İlişkisi ne ailesi ne de çevresi tarafından onaylanmayan Alev, çocuğu doğurma kararı aldı ancak bir türlü pembe hanımdan ayrılamayan Abdullah Bey nedeni ile sıkıntılı bir hamilelik dönemi geçiriyordu.

Kızılcık Şerbeti-2

Ve ikinci sezon finalinin yayınlanmasıyla Alev'in gidişatı belli oldu: Berlin'e gidecek ve bebeğini orada dünyaya getirip tek başına büyütecekti.

Bir süre önce sosyal medya hesabından 'tükendim artık' çıkışında bulunan Müjde Uzman'ın diziden ayrılacağı tahmin edilmiş ancak Alev karakterinin ne olacağı bilinmiyordu.

Müjde Uzman 4

Rolünü çok sevdiğini söyleyen Müjde Uzman, instagram hesabından bir video ile Alev'e veda etti ve şunları yazdı:

Ben onu ÇOK sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülücük olsun istedim hep, umarım başarmışımdır.

..ve herkese, her şeye çok teşekkürler; olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu.. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu; olması gerektiği gibi günlerde :) 👋🏽🙏🏼🫠🫂

Editör: Haber Merkezi -BC