Fırsattan yararlanmak için, devlet üniversitelerinde veya vakıf üniversitelerinde tam zamanlı lisans öğrencisi olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Anadolu Vakfı burs başvuruları çevrimiçi olarak alınmaktadır. Bu burs, geri ödeme gerektirmeyen bir burs olup, ödemeler Ekim'den Haziran'a kadar olan 9 aylık süre boyunca bursiyerlerin banka hesaplarına yapılacaktır. İşte detaylar:

ANADOLU VAKFI BURS BAŞVURU TARİHLERİ 2023

Anadolu Vakfı burs başvuruları her yıl 1 Eylül - 30 Eylül tarihleri ​​arasında www.anadoluvakfi.org.tr üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Erzincan’da iş arayanlara fırsat! İş-Kur duyurdu: En az ilkokul mezunu 108 işçi alınacak Erzincan’da iş arayanlara fırsat! İş-Kur duyurdu: En az ilkokul mezunu 108 işçi alınacak

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Anadolu Vakfı'nın burs programı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, maddi destek ihtiyacı olan ve akademik olarak başarılı üniversite öğrencilerini hedeflemektedir. Bu bursa başvurabilmek için, devlet üniversitelerinde veya vakıf üniversitelerinde tam zamanlı lisans düzeyinde kayıtlı olmanız gerekmektedir. Açık öğretim, ön lisans ve uzaktan eğitim programları bu kapsamın dışındadır.