Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından duyurulan bu haber kapsamında gelişmelerin kamuoyuna duyurulacağı öğrenildi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Malatya’da öğretmenlik yapan yüzlerce öğretmen için yeni bir karar verilmek üzere. Söz konusu bölgelere İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bir yazı gönderildi ve yeni maaş promosyon ihalesinin yapıldığı duyuruldu. Bu kapsamda son teklifin kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

ÖĞRETMENLERE PROMOSYON MÜJDESİ

Malatya’daki öğretmenler için yeni promosyon çalışmaları başladı. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan bir azıda Battalgazi ve Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı çalışan personel için yeni maaş promosyon ihalesi yapıldığı açıklandı.

Altın, Dolar ve Euro'da son durum! Rekorlar devam edecek mi? Altın, Dolar ve Euro'da son durum! Rekorlar devam edecek mi?

Grtmnlrrkr1

Bu kapsamda promosyon ihalesi için söz konusu bölgede şubesi olan bankaların davet edildiği ve 6 bankanın katılım sağladığı belirtildi. Yapılan ihalede Akbank 36 ay için kişi başına 60 bin 250 liralık bir teklif sundu. Söz konusu bu teklifin müdürlük tarafından değerlendirileceği bilgisi paylaşıldı.

Editör: Haber Merkezi - SK