Erzincan İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği, 3 Mart 2024 tarihinde seçime gidiyor. Birlik başkanlığına aday olan Yavuz öztürk, iddialı olduğunu vurgulayarak birliğe yenilik ve gelişim yolunda yepyeni projeler ve çalışmalar sunacağını ifade etti.

Öztürk açıklamasında şunlara değindi; “Bu adaylık, Erzincan'ın koyun ve keçi yetiştiriciliği alanında daha ileriye gitme arzusunu yansıtıyor. Amacım, bölgedeki hayvancılığı daha modern, verimli ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşturmak. Bu süreçte, üyelerimizin görüşlerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, birlikte hareket edeceğiz.”

Erzincanlı şehit dualarla anıldı Erzincanlı şehit dualarla anıldı

ÜRETİM TEKNOLOJİ VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ

“Erzincan, hayvancılık konusunda büyük bir potansiyele sahip bir ildir. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirebilmek için; eğitim, üretim teknoloji ve pazarlama stratejileri konularında yenilikçi adımlar atmayı hedefliyoruz. Bölgemizin hayvancılık sektörünü daha da güçlendirerek, üyelerimizin refah seviyesini yükseltmek en önemli amacımız.”

ŞEFFAF, KATILIMCI VE YENİLİKÇİ BİR YÖNETİM

“Bu görevi bizlere layık gördüğünüz takdirde şeffaf, katılımcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile birlikte çalışacağız. Üyelerimizin seslerini her zaman duyacak ve onların önerilerini dikkate alacağız. Birliğimizin geleceği için ortak akılla hareket etmeyi önemsiyoruz. Siz değerli üyelerimizin desteğiyle, Erzincan İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği'nin daha başarılı bir geleceğe ve daha iyi bir noktaya taşıyacağımıza olan inancım tam.                                      

Sizler adına talip olduğumuz makamı en iyi şekilde temsil edeceğimden kurumun layık olduğu yere getireceğimden, sizlerden biri olacağımdan hiç şüpheniz olmasın” dedi.