Günümüzde en çok gündem olan çiftlerinden biri olan Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşkı son zamanlarda iyice evlilik yoluna girmişti. İşlerin ciddiyete bindiği bu ilişkinin uzun süre önce bittiği kulislerde konuşuluyordu.
Uzun süredir aşklarını devam ettiren, magazin gündeminin sevilen çiftlerinden olan oyuncu çift Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in aşkları dillerden bir an olsun düşmüyor.
Vatandaşlar tarafından yakıştırılan ünlü çiftimiz sosyal medya hesaplarından yaptıkları aşk dolu gönderileriyle de ilgi çekmeye ve beğeni toplamaya devam ediyor.

Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu? Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu?

Geçtiğimiz yaz evlilik teklifiyle ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşıyan ikili mutlu anlarını paylaşmış ve altına 6 Ağustos tarihini not düşmüştü. Ancak Pınar Deniz'in "İşte öyle bir şey" notuyla paylaştığı o kareler sonrası, yöneltilen sorulara cevapsız kalması ve evlilik teklifi aldığı günü hatırlamaması resmen olay olmuştu!

Editör: Haber Merkezi -BC