Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Engelli Öğrenci Birimi Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Papatya Karakurt, komisyon üyeleri ve öğrenciler katılımıyla gerçekleşti.

Üniversitenin düzenlemiş olduğu toplantıda, en önemli amaçlarından birinin engelsiz üniversite olmak olduğunu ifade eden Rektör Levent, öğrencilerin isteklerini ve sorunlarını dinleyerek onlarla görüşmelerde bulundu.   Bu tür birlikteliklerin ve toplantının amacının farkındalık oluşmasında önemli olduğunu vurgulayan Rektör Levent, “Sizlerin hem okullarınızda iyi bir eğitim almanız, hem de ondan sonraki mesleki yaşamlarınıza çok rahat devam edebilmeniz anlamında bütün desteğimizi vermeye çalışacağız” dedi.

Dijital dünyada insanın asli görevi nedir? Dijital dünyada insanın asli görevi nedir?

Sorunlarına çözüm önerilerin bulunduğu toplantıda Rektör Prof. Dr. Akın Levent, son olarak çalışmalarından dolayı EBYÜ Engelli Öğrenci Birimi’ne ve öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilerinin sorunlarına çözüm önerilerinin de bulunduğu toplantıda Öğrenciler de verdiği desteklerden dolayı Rektör Levent başta olmak üzere üst yönetime ve Engelli Öğrenci Birimi Komisyonu’na teşekkürlerini ileterek memnuniyetlerini dile getirdi.