Hande Erçel-1

Barış Arduç ve Hande Erçel’i buluşturan “Rüzgara Bırak” filminin çekimleri cumartesi başlıyor. Engin Erden’in yöneteceği, Ceylan Naz’ın kaleme aldığı filmin çarşamba gününe kadar İstanbul sahneleri çekilecek. Daha sonra çekimleri Çeşme’de devam edecek olan filmin temmuz sonuna doğru bitmesi düşünülüyor.

Baris Aytac

6 sezon boyunca Yasak Elma’da Caner rolüyle hafızalarda yer eden Barış Aytaç “Rüzgâra Bırak” filminin ekibine katıldı. Aytaç filmde Ege’nin yakın arkadaşı “Yaman” rolünü canlandıracak ve Gözde Mutluer’in partneri olarak izleyici karşısına çıkacak. “Rüzgâra Bırak” filminde ayrıca Serhat Nalbantoğlu “Nazmi”, Şebnem Sönmez “Ferzan”, Olimpia Ahenk “Sırma” rollerini canlandıracaklar.

Rüzgara Bırak

Kadroya 2 genç oyuncu daha

Barış Aytaç, Gözde Mutluer, Ahmet Saraçoğlu, Tuğrul Tülek, Serhat Nalbantoğlu, Şebnem Sönmez, Olimpia Ahenk’in rol alacağı filmde Aslı’nın asistanı “Elçin Günay”ı yetenekli genç oyuncu Ezgi Bahar Karaaslan canlandıracak.

Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor! Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor!

Elçin Günay

Filmde ayrıca müzisyen kimliğiyle de tanınan Deniz Balkanlı da “Gamze” rolünü canlandıracak Son olarak Serenay Sarıkaya’ya banka reklamında eşlik eden Balkanlı unutulmaz dizi “Şahsiyet” dizisinde de rol almıştı. Güzel oyuncu “Rüzgara Bırak”ta aynı zamanda DJ’lik yapan Yaman’ın (Barış Arduç) Çeşme’deki arkadaş grubundan “Gamze”ye hayat verecek.

Dizi-1

Editör: Haber Merkezi -BC