2022 yılında güncellediği promosyon tutarlarına eklemeyen Türkiye İş Bankası, emeklilere verilen promosyonlarla ilgili zam haberiyle gündeme geldi.

Emekliler, yaklaşan promosyon zamları sonrasında daha yüksek ödemeler almayı umuyorlar.

12 BİN LİRA DEĞERİNDE HEDİYE
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurmuş olduğu ve halihazırda Türkiye'nin en büyük özel bankası olma unvanını elinde bulunduran Türkiye İş Bankası, 55 bin çalışan ve emeklisine büyük bir sürpriz yaptı.

Özel güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlar artıyor Özel güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlar artıyor

Banka, kurum bünyesinde çalışan ya da İş Bankası'ndan emekli olan herkese 22 ayar ve 7 gram ağırlığında altın hediye etti. Verilen hediyenin bugünkü altın fiyatlarından karşılığı ise 12 bin 420 liraya denk düşmekte.

BAŞKA BİR ÖDEME YAPILACAK MI?
İş Bankası'nın çalışan ve emeklilerine yönelik yaptığı sürpriz, bankaların müşterilerine yönelik yeni kampanyalara gidip gitmeyeceği sorularını akıllara getirirken, milyonlarca emekli 29 Ekim öncesinde emekli promosyonlarında zam yapılmasını bekliyor.

2022 yılının yaz aylarında yaptığı güncellemenin ardından 7 bin 500 liralık tavan promosyon tutarının üzerine ekleme yapmayan İş Bankası, yeni yapılacak emekli zamlarının ardından promosyon fiyatlarında büyük bir değişikliğe gitmesi bekleniyor..