Sağlık Enstitülerine 30 personel alınacak

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı’na, bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere çeşitli unvanlarda 30 personel alımı yapılacak. Başvurular nereye ne zaman yapılacak?

Dev süt markası iflas etti, icradan satılıyor Dev süt markası iflas etti, icradan satılıyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı’na bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere 22 adet Koruma ve güvenlik görevlisi, 6 adet hizmetli ve 2 adet şoför personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHLERİ

Başvurular, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 20.05.2024-24.05.2024 tarihleri arasında elektronik (online) kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır. Şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sağlık Enstitüsü Bankanlığı Güvenlik Alımı 1

KURA İŞLEMLERİ

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 10 uncu ve 12 nci maddeleri uyarınca İŞKUR tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının dört katına kadar asil ve yedek aday noter kurası ile belirlenecektir. Belirlenen adayların isimleri, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının (www.tuseb.gov.tr) internet sayfasında ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar sözlü sınava alınacaktır. Bu adaylar arasından açık iş sayısı (ilan edilen kadro sayısı) kadar asil ve asil sayısı kadar da yedek aday sözlü sınav ile belirlenecektir.

Sağlık Enstitüsü Bankanlığı Güvenlik Alımı 2

Kura çekim tarihine ve saatine ilişkin duyuru, Başkanlığımızın www.tuseb.gov.tr internet adresinde yer alan duyurular ve insan kaynakları bölümünde yapılacaktır. Kura çekimi, TÜSEB İstanbul Yerleşkesinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak ve bu ilan tebligat yerine geçecektir.

Kura çekilişi, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının (https://www.youtube.com/c/tusebgovtr) youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak ve video kayıt altına alınacaktır.

Sağlık Enstitüsü Bankanlığı Güvenlik Alımı 3

Belirlenen adayların isimleri, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının (www.tuseb.gov.tr) internet sayfasında ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Sağlık Enstitüsü Bankanlığı Güvenlik Alımı 4

Kura çekimi sonucunda belirlenen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar sözlü sınava alınacaktır. Bu adaylar arasından açık iş sayısı (ilan edilen kadro sayısı) kadar asil ve asil sayısı kadar da yedek aday sözlü sınav ile belirlenecektir.

Bu sınavın, başvurudan işe alınmaya kadar tüm aşamalarında adaylara yapılacak bilgilendirme ve sonuçların duyurulması işlemleri Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının resmi web sayfasının (www.tuseb.gov.tr) Duyurular ve İnsan Kaynakları bölümünde ilan yoluyla yapılacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı

Adres: Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No:71 Kadıköy/İSTANBUL

Telefon: 0 (216) 547 26 00 (Dahili:26 08)

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek