Show TV’nin gelecek sezonda da seyirciyle buluşturacağı O3 Medya imzalı “Sandık Kokusu” dizisinin kadrosuna yeni bir erkek oyuncu katıldı.

Sandik Kokusu
Sandık Kokusu dizisinde, anne ve kızların çekişmeli öyküsü anlatılıyor... Filiz üçüncü çocuğunu dünyaya getiren kızı Karsu'ya yardıma Adana’ya gidiyor. Sonrasında pek de sorumluluk almak istemese de kızı biraz rahat etsin diye Karsu'nun oğlu Kuzey'i İstanbul'a götürmek üzere otobüs ile yola çıkıyor. Filiz ve Kuzey'in yolculuğu talihsiz bir gelişmeyle kabusa dönüyor. Kuzey kayboluyor... Kuzey'in kaybolması Karsu'nun hayatını alt üst ederken anne kız arasındaki köprülerin de tamamen yıkılmasına neden oluyor. Karsu ve Filiz, uzun bir süre görüşmemek üzere birbirlerinin hayatından çıkıyor. 

Demet Akbağ Özge Özpirinçci
“Sandık Kokusu” anne kız ilişkilerini etkileyici bir kalemle ele almaya devam ediyor. Reyting almanın zor olduğu çarşamba günleri güçlü kadrosu ve hikâyesiyle  izlenmeyi başaran dizi 12 Haziran’da sezon finali yapacak. Sezon finalinde diziye Serkay Tütüncü’den sonra genç, yakışıklı bir oyuncu daha katılıyor.

Müze ve ören yeri ziyaret saatleri güncellendi Müze ve ören yeri ziyaret saatleri güncellendi

Yeni Oyuncu
Ali Yağcı yönetmenliğini Nezaket Coşkun’un üstlendiği, Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı sevilen dizinin kadrosuna katıldı. Kadroya sezon finalinde dahil olacak oyuncu, “Can” rolüne hayat verecek. Can, dizide  Kıvanç’ın (Serkay Tütüncü) yurt dışından gelen kuzeni olarak seyirci karşısına çıkacak ve yeni sezonda Karsu’yla arasında bir hikâye kurulacak.

Özge Özpirinnçci

Editör: Haber Merkezi -BC