Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezondaki ilk bomba oyuncusu kesinleşti. Gold Film yapımlı dizinin kadrosuna çok başarılı bir oyuncu katılıyor. Ülkemizin en iyi kadın oyuncularından Şebnem Bozoklu fenomen dizi için yapımcı Faruk Turgut’la anlaştı.

Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu Kızılcık Şerbeti’nde Meri karakterine hayat verecek ve Kıvılcım’ın (Evrim Alasya) İzmir’den gelen kuzenini canlandıracak. Diziye 4 çok büyük oyuncu daha katılacak.

Şebnem Bozoklu 2

Show TV’nin Gold Film yapımlı reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nden 4 oyuncu ayrıldı.

Evrim Alasya

Kızılcık Şerbeti dizisi nefes kesen bir bölümle sezon arası verdi. Gold Film yapımlı dizinin 66. Bölümü tüm seyircilerde 8.68, AB’de 10.61, ABC1’de 10.69 reytingle zirvenin sahibi oldu. Dizinin sezon finalinde Serkan Tınmaz, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen diziye veda etti.

Kızılcık Şerbeti Aile

Melisa Döngel “Kirli Sepeti” Dizisine devam edecek mi? Melisa Döngel “Kirli Sepeti” Dizisine devam edecek mi?

Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizinin sezon finalinde Giray’ın (Kaan Taşaner) hayatındaki gizemli kadın akıllarda soru işareti bıraktı. Yine çok konuşulacak olan karaktere hayat verecek oyuncu henüz belli olmadı. Karakter için çok iddialı kadın oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Ayrıca  4 oyuncunun ayrıldığı diziye 5 bomba yeni oyuncunun geleceği öğrenilmişti.

Kaynak: Birsen Altuntaş