Simpsonların korkutan büyük deprem kehaneti! Türkiye detayını gösterdiler. Yer yerinden oynayacak. Gerçekleşirse kaçacak yer arayın. Milyonlarca insanın hayatı tehlikede. İşte Simpsonların Türkiye için yaptığı deprem uyarısı...

Son dönemde sosyal medyada olsun ve haberlerde sık sık görmeye alıştığımız Simpsonlar dizisi, 1989 yılından bu yana ara vermeden 35 sezondur izleyicisi ile buluşuyor. Yıllar öncesinden yaptıkları tahminler ile sık sık gündeme gelen Simpsonlar, bu sefer son tahminleriyle yürekleri ağızlara getirdi. Türkiye için korkutan uyarı. Tek tek gösterdiler. Gerçekleşirse kaçacak yer arayın.

SIMSPSONLARDAN KORKUTAN DEPREM KEHANETİ

Günümüze kadar birçok olayı önceden bilen Simpsonlar Lady Gaga'nın Superbowl performansını, Donald Trump'ın adaylığını, Apple Watch gözlükleri gibi birçok olayı önceden tahmin etmişti. Bu tahminler sonrası dizi büyük bir izlenme kitlesine ulaşırken Türkiye ile ilgili korkutan bir uyarı geldi. Dizide Türkiye'de bir depremin daha yaşanacağı iddiası yer aldı.

Dizinin ilginç bir bölümünde, depremlerin yapay bir makine tarafından yeraltında oluşturulduğu öne sürülüyor. Bu kehanet, izleyen Türkiye'deki vatandaşların endişe etmesine neden oldu.

YKS Sonuçları Açıklandı! YKS Sonuçları Açıklandı!

TÜRKİYE DETAYI YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRDİ

Sosyal medyada büyük ilgi gören söz konusu bölümünde, baba Simpson'ların bir kaza sonucu yeraltına düşerek bu yapay makineyi keşfettikleri ve ardından Türkiye'de büyük bir depremin olacağını gösterdikleri belirtiliyor. Bu durum, çizgi filmin ülkemizdeki popülaritesini bir kez daha ortaya koyarken belirtilen bölümde deprem haberini sunan spikerin açıklaması da yer alıyor.

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNİ ÖNCEDEN BİLMİŞLERDİ

Türkiye'de 'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen 6 şubat depremlerinde 50 binden fazla insan kayatını kaybetti. Kahramanmaraş merkezli depremin Simpsonların bildiği iddia edilmişti. Dizinin bir bölümünde geminin Kahramanmaraş'a gitmesi ve Kahramanmaraş'ın depremin merkez üssü olması dikkat çekmişti.

Editör: Haber Merkezi - SK