Erzincan merkezde uygun fiyata 6 adet daire satılacak Erzincan merkezde uygun fiyata 6 adet daire satılacak

TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan ÇKS (Çiftçi Kayıt sistemi) sahibi çiftçi müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı. Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve Harman Kart ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) sahibi emekli maaş müşterileri 14.000 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. 

TEB'den emekli çiftçileri yüzünü güldürecek promosyon - YeniSöke Gazetesi

TEB’in emekliler için özel müşteri hattı bulunuyor

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan TEB, emeklilerin 0 850 222 00 91 no’lu  hattan ve CEPTETEB İnternet Şubesi ile Mobil Uygulaması’ndan yapacakları EFT/FAST ve Havale işlemlerinden ücret almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM’lerden yüksek çekim limiti TEB’in emeklilere özel paketinde sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Çiftçi müşteriler tarımsal faaliyetleri için temel girdilerin temininde önemli bir rol oynayan ve faizsiz dönem avantajı ile geri ödeme imkânı sunan TEB Harman Kart’a avantajlarla sahip olabiliyor. Ayrıca, TEB’in sektörün öncü kurumlarıyla gerçekleştirdiği iş birlikleri kapsamında alışverişlerinde 5 aya varan vade ve sıfır faiz avantajından da yararlanabiliyorlar.

TEB'den emeklilere 2500 lira promosyon

Cepten veya internet şubesinden kolayca başvuru yapılabiliyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler şubeyi ziyaret etmelerine gerek kalmadan mobil ya da internet şubeden başvurularını yapabilirler. Kampanya hakkında detaylı bilgiye www.teb.com.tr adresinden ulaşılabilir.