Teşkilat dizisinde birbiri ardında oyuncu ayrılıkları yaşanması dizinin final yapacağı hakkında çağrıcı iddialar gelmeye başladı. İşte detaylar…

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ın başrollerinde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat gibi usta oyuncular kadrosunda yer alıyor.

Geçtiğimiz Pazar günü bol aksiyon ve heycan dolu sahneler ekrana gelmişti.

Haziran ayında teşkilat dizisi sezon finali yapacağı da söylemler arasında.

İlerleyen zamanda  dizinin akıbeti beli olacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Doktorlar dizisinin Ela’sından zayıflatıcı ve sağlıklı altın süt tarifi Doktorlar dizisinin Ela’sından zayıflatıcı ve sağlıklı altın süt tarifi

TRT1'in sevilen dizisi Teşkilat, izleyicileri derin bir maceraya sürüklemeye devam ediyor. Son bölüm fragmanıyla birlikte heyecanın dorukta olduğu yeni bölüm, karakterler arasındaki gerilimi ve tehlikeli görevleri izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Yeni bölümde neler olacak merak konusu. Ömer, Çetin'in ona kurduğu hain plan sonucunda görevden uzaklaştırılırken, aralarındaki gerilim de doruk noktasına ulaşır. Hayal kırıklığına uğrayan Neslihan bir kez daha Ömer ile babası arasında zorlu bir seçim yapmak zorunda kalır.

Ancak ekip, ne olursa olsun Ömer'in yanında durmaya kararlıdır. Kambur ve Şirket'in 'Milli Muharip Uçak' ile alakalı hain planlarını bozmak için Teşkilat, harekete geçer. Ekip için en önemli olan şey, vatanın onuru ve şerefidir.

Bu uğurda mücadele eden Teşkilat, gizli kahramanlarının da desteğiyle bu zorlu görevin üstesinden gelmeye çalışacaktır.

Teşkilat'ın yeni bölümü, izleyicilere soluksuz bir macera vaat ediyor.

Dizinin sadık izleyicileri, bu heyecan dolu serüvene tanıklık etmek için sabırsızlanıyor. Teşkilat'ın gizemli dünyasında, gerilim ve aksiyon dolu anlar için ekran başına geçmeye hazır olun!