Türk Hava Yolları 65 yaş üstü olan vatandaşlara özel, uygun fiyatlı uçak bileti alma fırsatı sunuyor.

Türk Hava Yolları 65 yaş üstü vatandaşlara özel indirim kampanyası kapsamında bayram tatili için uygun fiyatlı uçak bileti fırsatı sunuyor. Yurt içi uçuşlarda geçerli olan kampanya ile 65 yaş üstü tüm yolculara %25 oranında indirim uygulanacak. Uygulanacak olan kampanya 18 Mart – 16 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Türk Hava Yolları'nın İstanbul Havalimanı çıkışlı veya varışlı, direkt veya aktarmalı,  tek yönlü, yurt içi, Economy ve Business Class uçuşlarında geçerli olacak. Uygulanacak olan indirimden 65 yaş ve üzeri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan yolcular faydalanabilecekler.

İndirim net ücretler üzerinden (F ücret sınıfı hariç) uygulanacak. Kampanyadan faydalanmak için Türk Hava Yolları’nın satış ofisleri, çağrı merkezi, internet sitesi ve mobil uygulamasından rezervasyon oluşturulması gerekecek. Uçuş arama alanında 65 Yaş ve Üzeri yolcu tipi seçimi yapıldığı takdirde uygulanacak olan indirim otomatik olarak belirlenmiş ücretlere yansıtılacak.

İnsan dışkısından üretilen jet yakıt için 1 milyar dolarlık anlaşma İnsan dışkısından üretilen jet yakıt için 1 milyar dolarlık anlaşma

İndirim fırsatını kaçırmamak için ve uygun fiyatlı uçak biletlerinden faydalanmak için Türk Hava Yolları'nın rezervasyon kanallarını kullanabilirsiniz.