Ensonhaber YouTube kanalında İlker Koç'un sorularını yanıtlayan Astroloji Danışmanı Nihan Urel’in, 28 Ekim'deki ay tutulması ve 2024 Ağustos ayı yorumları dikkat çekti.

Urel, Türkiye'nin 28 Ekim'den sonra savaşa çekilmek istenebileceğini kaydederek şunları söyledi: “Ağustos 2024 herkesin çok kötü hissedeceği bir ay olabilir

14 Ekim'den itibaren, İsrail haritasına bakarak konuştuğumuzda maalesef bu çatışmanın devam edebileceğini söyleyebiliriz. İsrail 10 Kasım'da kayıplar verebiliri. Ama hemen ardından daha fazla saldırıya geçebilir. Bu 2024'ün Nisan ayına kadar gidebilir. Bu tarihte İsrail açısından maalesef bir kazanım, toprak kazanımı ya da ne isteniyorsa o olabilir.

Kılıçdaroğlu hakkında hapis cezası talebi Kılıçdaroğlu hakkında hapis cezası talebi

Türkiye açısından da dünya açısından da olabilir; savaş devam ederse, 2024 Ağustos ayında çok kanlı olaylar görebiliriz. Devam etmezse de münferit çatışmalar olabilir. Burada cinayetler ve insanların görmek istemeyeceği ceset görüntüleri olabilir.

İnsanların düşünürken bile anlamlandıramayacağı, psikopatlıktan beter olaylar meydana gelebilir. 2024 Ağustos ayı dilerim, herkesin umutlarının kırılacağı vahşet dolu bir ay olmaz.

Türkiye, 28 Ekim'den sonra savaşa çekilmek istenebilir

28 Ekim'de bir tutulma var. Sonrasında da biz operasyonlara devam edeceğiz. Dilerim 29 Ekim kutlamalarına gölge düşürecek olaylar yaşamayız. Çünkü böyle olaylar olabilir. Bir yerler bombalanabilir. Yanlışlıkla Türkiye savaşa çekilmek istenebilir”