Türkiye’de satılan en ucuz sıfır kilometre otomobiller hangileri? Sosyal medyada sıkça sorulan sorular.Merak edilen otomobillerin fiyatları…

Artan kur ve vergi oranlarıyla birlikte Türkiye’de sıfır otomobil fiyatları da büyük oranda artmaya başladı.Kullanıcılar ise en uygun fiyatlı sıfır otomobiller yönelmek istiyor.

 En hesaplı sıfır kilometre seda ve hatchback otomobiller Türkiye’nin en ucuz sıfır otomobiller sorgusu şu an oldukça popüler.

İşte merak edilen Ocak 2024 en ucuz otomobiller listesi…

1-  Kia Picanto Listemizin ilk sırasını Kore asıllı bir şehir otomobili alıyor. Kia markasının geçtiğimiz aylarda makyajlanan ve küçük, sportif şehir otomobili olarak bilinen modeli Picanto, Türkiye’de satılan en ucuz sıfır kilometre otomobiller listesinde 813 bin TL fiyat etiketi ile yer aldı.

1-   Fiat Egea Sedan İtalyan markanın Türkiye’de üretilen ve yerli üretim unvanına sahip olan Fiat Egea listemizin 2. sırasında yer alıyor. Özellikle filo ve taksiciler tarafından oldukça fazla rağbet gören Fiat Egea Sedan 814 bin 900 TL fiyat etiketi ile Türkiye’de satılan en ucuz 2. sıfır otomobil olma unvanın sahip oldu.

1-   Fiat Panda Listemizin 3. sırasında SUV tarzı otomobilleri sevenleri mutlu edecek bir otomobil var. Fiat tarafından uzun yıllardır üretilen ve sevilen model Panda 815 bin 200 TL’lik fiyat etiketi ile listemizin 3. sırasının sahibi oldu. Panda geçtiğimiz aylarda özel bir donanım seçeneğine de sahip oldu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-   Hyundai i10 Koreli markanın sevilen şehir otomobili i10 listemizin geçtiğimiz aylarda ilk sırasının sahibiyken şu an 4. sıranın sahibi. Hyundai i10 1.2 MPI 84 Hp güç üreten ünitesi ve otomatik vites seçeneği ile birlikte 851 bin 944 TL’ye satışta.

5-   Renault Clio Fransız otomobil dünyasının belki de en önemli oyuncusu listemizin 5. sırasına oturdu. Türkiye’de üretilen ve yerli üretim etiketine sahip olan Renault Clio equilibre 1.0 SCe 65 Hp versiyonu ile 857 bin TL’lik fiyat etiketinin sahibi.

A101 koltuk ve halı yıkama makinası geliyor:22 Şubat kaçmaz fırsatlar A101 katalogu yayınlandı! A101 koltuk ve halı yıkama makinası geliyor:22 Şubat kaçmaz fırsatlar A101 katalogu yayınlandı!