Geçtiğimiz yıl büyük satış ve kar rakamlarıyla yılı tamamlayan Migros,  İzmir merkezli ve 26 şubesi bulunan Hobi Parfümeri'yi satın alarak yeni bir girişime imza attı.  İstanbul ve Konya'da 6 şubesi bulunan Kent Gross'un satın alınma işlemleri ile birlikte Migros'ta gitgide büyümeye devam ediyor. Rekabet Kurumu’nun onayıyla ilerleyen süreç önümüzdeki haftalarda tamamlanacak.

Memur ve emekli maaş zamları netlik kazanmaya başladı! Memur ve emekli maaş zamları netlik kazanmaya başladı!

MİGROS GİT GİDE BÜYÜYOR

2017'de kurulan Kent Gross marketler kısa süre içerisinde büyüyerek sektörün devleri arasına adını yazdırdı. Migros'un yemek ve sanal market uygulamaları ile birlikte e-ticarette büyük başarı elde etmesi şirket gelirini arttırmaya devam ediyor. Kararın haberine göre, Şirket fiziksel mağazacılık alanında da büyümeye devam ederken geçtiğimiz yıl elde edilen başarının sürdürülmesi de hedefleniyor. Bu doğrultuda yeni satın alma işlemlerinin de beraberinde gelmesi bekleniyor.

Meyve sebze, et ve hızlı tüketim ürünleri de dahil olmak üzere bütün kategorilerde rekabetçi fiyat stratejisi ile ilerleyen Migros, müşteri kitlesini genişleterek pazar payını arttırmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz yıl boyunca günde ortalama bir mağaza açılışı gerçekleştirerek rekora imza atan Migros, yeni yılda yeni mağazalarla karşımıza çıkacak.

Türkiye’nin Bir Zincir Marketi Daha Satıldı! Alan Ise Bir Başka Dev Zincir Market

Editör: Haber Merkezi - SK