2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup'ta mücadele eden A Millî Kadın Takımımı Erzincan şehir stadında antrenmanlarını sürdürüyor.

Erzincan Valisi Doç. Dr. Hamza Aydoğdu milli takımı ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında ikramlarda bulundu.

Teknik Direktör Necla Güngör Kıragası, Erzincan kampının ikinci etabına girdiklerini ifade ederek takım çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kıragası: “Dün itibari ile FİFA takvimimiz artık resmi olarak başladı.   bugünde artık tam kadro olarak sahaya çıkabiliyoruz. 2 oyuncumuz vardı onlarda bize dahil oldular. Şimdi kampımızın 2. Etabı dediğimiz yani maça özgü dediğimiz tamamen taktiksel açıdan organize olacağımız antrenmanlarımızı yapmaya başlayacağız. Bugünden itibaren. Bugünde geriden oyun kurma ve geçiş üstüne bir takdik çalışmamız var. Onun dışında da oyuncularımızın performansına göre geçiş oyunlarında varyasyonları işleyeceğiz. Çok keyifli başladık kampımıza. Erzincan halkının ilgisini gördükçe oyuncularımız çok daha motive oluyorlar.  Bizler onlar için daha fazlasını yapmak için gayret gösteriyoruz. İnşallah 31 Mayıs’ta da bu güzel stadyumda seyircilerimize karşı güzel bir oyun oynayacağız. Oyun karşısında da oyunu alan biz olmak istiyoruz.” Dedi.

Vali Aydoğdu Türkiye Milli Takımı Ziyaret Etti.2

Erzincan Valisi Hama Aydoğdu ise tüm Erzincan’ın destek vereceğini ifade etti. Aydoğdu: “A Milli takımımız 2024 Avrupa elemeleri için Erzincan’da kamp yapıyor. Cuma akşamı da Erzincan stadyumunda Azerbaycan Milli takımı ile maç olacak. Biz milli takımımızı oyuncularımızı en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Cuma akşamı da statadı tamamen doldurup milli takımımızı destekleyeceğiz ve İnşallah bura 3 puan alırsan Avrupa’da da nefes almış olacağız” dedi.

A Millî Kadın Takımımı Erzincan’da ki kampında 2 etap çalışmalarını sürdürüyor. Karşılaşma 31 Mayıs 2024 Cuma günü saat 20:00’da Erzincan şehir stadında yapılacak.

Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet

Editör: Haber Merkezi - A