BİLSEM Mehmet Gökçe Bilyay Yapay Zeka Atölyesi açılışında katılımcıların Vetaverse gözlük deneyimleri esprili geçti.

Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi’nde (BİLSEM) Mehmet Gökçe Bilyay Yapay Zeka Atölyesi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Erzincan Vali Yardımcısı Mehmet Emre Canpolat, BİLSEM Müdiresi Yıldız Ertunç, Özel İdare Şube Müdürleri, Azizler Holding’i temsilen Kaan Kızıldemir, ve davetliler katıldı.

Vali Yardımcısı Canpolat Özel Idare Uzaya Gönderdi 3

Atölyenin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi sanat öğrencileri tarafından kısa bir müzik dinletisi sunuldu. Vali Yardımcısı Canpolat, söylenen türkülere eşlik etti.

Müzik dinletisinin ardından Azizler Holding Yönetim Kurulu Üyesi Didem Zapsu Bilyay tarafından eşi Mehmet Gökçe Bilyay adına yaptırılan yaklaşık iki buçuk Milyona mal olan Mehmet Gökçe Bilyay Yapay Zeka Atölyesi gezildi.

Atölye gezisinde TÜBİTAK’ta yaptıkları projelerle derece alan BİLSEM öğrencileri Vali Yardımcısı Canpolat’a projelerini anlattılar.

Öğrencilerin proje sunumlarının ardından Vali Yardımcısı Canpolat, Özel İdare Şube Müdürlerine Vetaverse gözlük teknolojisini denetti. Adete uzayda bir yolculuğa çıkartıldı.

Vali Yardımcısı Canpolat Özel Idare Uzaya Gönderdi 2

Şube müdürlerinin Vetaverse gözlük deneyimleri sırasında espiriler havada uçuştu.

Erzincan Ulalarspor yönetiminden kınama mesajı Erzincan Ulalarspor yönetiminden kınama mesajı

Vali Yardımcısı Canpolat’a Şube müdürünün “şuan sizi uzay üstünde gibi görüyorum” sözünün ardından Vali Yardımcısı Canpolat’a gözlüğü denedi.

Vali Yardımcısı Canpolat Vetaverse gözlüğünü denedikten sonra “biz bununla şuan toplantı yapabiliriz. Burası cennet gibi bir yer. Müdürlerimize bu gözlükte bir tane vereceğiz. Toplantılarımız bu şekilde yapacağız” dedi.