Yolun Sonu Bayram Olsun Yolun Sonu Bayram Olsun

Meteoroloji'nden yapılan açıklamaya göre yarın Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'da kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Yarına Dikkat! Yeniden Geliyor, Hafta Sonuna Kadar Sürecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, yarın ülkenin kuzeybatı kesimlerinde görülecek gök gürültülü yağışların, öğle saatlerinden itibaren Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz ile Çorum'un batı ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Uyarıda ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Hava sıcaklığının iç kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, genellikle mevsim normalleri civarında, iç ve batı kesimlerde yer yer üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji uzmanı Oğuz Aydın X hesabından yaptığı paylaşımda uzun süredir hayatımızı olumsuz yönde etkileyen çöl tozları için kurtulacağımız güzel haberi verdi;

"Gelelim çöl tozlarına. Bu hafta Türkiye'de sadece Çarşamba günü çok yoğun olmayan çöl tozları etkili olacak. Diğer günler ise çok hafif şekilde güney ve iç kesimlerde görülebilir ancak Perşembe'den itibaren etkisini tamamen kaybedecek

Yarına Dikkat! Yeniden Geliyor, Hafta Sonuna Kadar Sürecek 2

Editör: Haber Merkezi - SK