Kemaliye'de esnaf buluştu, ilçenin ekonomik geleceği tartışıldı Kemaliye'de esnaf buluştu, ilçenin ekonomik geleceği tartışıldı

AK Parti Erzincan İl Başkanlığı görevine Alpay Kabadayı atanmasının ardından partide devir teslim töreni düzenlendi.

Devir Teslim töreni AK Parti İl Başkanlık binası önünde gerçekleştirildi. Törene Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, görevi teslim alan Alpay Kabadayı, eski il başkanları ve milletvekilleri, AK Parti yönetiminde görev alan yönetim üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, yeni yönetime başarılar dileyerek her zaman destek olacağını ifade etti.

AK Parti Erzincan İl Başkanlık görevine atanan Alpay Kabadayı ise, göreve layık olmak için mücadelede edeceğini ifade ederek, Erzincan’ın hizmetkarı olamaya geldiğini vurguladı.

Son olarak konuşan Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, ilk olarak katil İsrail’i kınadı ve sözlerine AK Parti il Başkanlığının nasıl belirlendiğini vatandaşa açıkladı. Karaman, başkanlık görevine aday olan tüm adaylara teşekkür etti ve Kabadayı’yı tebrik ederek tecrübeli arkadaşların yardımlarını ve desteklerinin verilmesini istedi.

Son olarak devir teslim töreni gerçekleştirilerek karşılıklı çiçek ve plaket takdimi yapıldı.

Editör: Haber Merkezi - A