BİM 16 Şubat aktüel katoloğunu yayınladı. 16 Şubat’ta BİM’e Arnica Tesla Plus torbasız elektrikli süpürge geliyor.

ARNİCA TESLA PLUS ET14330 TOZ TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖZELLİKLERİ

Yüksek kapasiteli toz toplama ve emiş gücü özelliği bulunuyor.  Arnica Tesla Plus ET14330 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ev ve iş yerlerinin temizliğinde ideal bir toz torbasız süpürge modelidir.  Kolayca boşaltılabilen 3 litrelik geniş ve şeffaf toz toplama haznesi, özel emniyet sistemi sayesinde taşıma esnasında tozların dökülmesini önleyerek, üstün emiş güçlü yeni CYCLONE MAX teknolojisinin kullanıldığı model sağlıklı bir temizlik imkanı sağlıyor. Işıklı led gösterge paneline sahip olmasıyla Arnica Tesla Plus ET14330 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ergonomik tutuş rahatlığı ve manevra kabiliyetiyle mekânlar da sorunsuz şekilde süpürüyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

750 W

Elektronik emiş gücü ayar kontrolü

Ayakla kontrol için tasarlanmış açma kapama düğmesi

Işıklı LED gösterge paneli

Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı

Yıkanabilir Hepa 13 filtre

Yüksek verimli 3 kademeli filtre sistemi HE3LF

Patentli teleskobik emiş borusu

Sağlık Bakanlığı'ndan geniş çaplı personel alımı Sağlık Bakanlığı'ndan geniş çaplı personel alımı

Kablo: 6 m

Erişim alanı:8 m

3 lt toz haznesi

Yüksek performanslı yeni süpürme ucu

Yıkanabilir motor koruma filtresi

KULLANICI YORUMLARI

“Ürünü çok araştırarak aldım.  Önce süpürdüğüm halıyı süpürdüm ve çıkan toza inanamadım o kadar iyi emiş gücü. İnanılmaz sessiz olusu da çok iyi. Kablosu çok uzun koridora takmamla 140 metre kare evin her odasını dip köse süpürüyor bu çok iyi. İçindeki başlıklar inanılmaz rahatlık sağlıyor her türe uygun başlık var. Toz haznesi çok pratik dolunca hop çöpe bu da çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum”

“Fiyatı ve karşılığında sergilediği performans Süper. Ses noktasında yorumlarda belirtildiği gibi yüksek sesli değil. Filtre ile ilgili temizlik işlemine dikkat edildiği takdirde ses ve performans sorunu olmuyor. Gayet memnunum. Fazla para verip aynı garanti süresine sahip olan diğer ürünlere hiç gerek yok. Koldan kumanda edilmesi çok büyük kolaylık.(pilini takmayı unutmayın)Güle güle kullanın.”

“Gözü kapalı sipariş verebileceğiniz bir ürün, yerli malı yurdun malı, korkacağınız hiçbir eksi tarafı yok. 3 yıl sonra emiş gücü azalır mı zannetmem ama filtresi eskir değişmek gerekir o da toz torbasına vereceğiniz 3 yıllık parayı düşünürseniz gayet normal. Koldan kumanda ve kumanda pilinin dahi kutu içinden çıkması harika, kırılmayan hortum 5 çeşit başlık, başlık aparatı 3 litre toz haznesi kolay kullanım, haznenin kolay sökülüp takılması, uzayan kısalan borusu, dedim ya tek kelime ile harika. Ha bu arada 8 metre kablonun kolaylığı ise anlatılamaz. Ağır diyorlar ama bence eksi değil artı bir özellik makine savrulmuyor. Kesinlikle çok kullanışlı.”