Aşk, Evlilik, Nefret” dizisinin hikayesi ve senaryosu 50. Altın Portakal Film Festivali’nde “Cennetten Kovulmak” filmiyle “En İyi Kadın Oyuncu” kategorisinde ödül alan Gülistan Acet’e ait. Gülistan Acet aynı zamanda hikayenin başrol oyuncusu olacak. Projede Gülistan Acet’e Anıl İlter, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Elçin Afacan ve Damlasu İkizoğlu eşlik ediyor.

Aşk Evlilik Nefret

15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede 15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede

Hikaye, 30’lu yaşlarda evli ve 6 yaşında bir kız çocukları olan Aslı (Gülistan Acet) ve İbrahim (Anıl İlter) çiftinin birlikteliklerinin çerçevesinde ebeveynlerinin de 10 yılları aşmış evliliklerine, kendilerinin aksine evliliği bir umut olarak gören kardeşlerinin hikayelerine de göz atıyor. “Aşk, Evlilik, Nefret” dizisi sevginin, aşkın ve evliliklerin birçok farklı formunu, kişisel bağlantıların derinliğini, tüm bunların gölgesinde her geçen zamanla birlikte yeni boyutlar kazanan insan ilişkilerinin karmaşıklığını ele alıyor. Dizi için Gain’le görüşülüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş