Avusturya’dan Erzincan DSYB’ NE özel onur ödülü!

Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Faruk Günay, Hayvancılığı geliştirilmesi için üreticilere damızlık düve ithalatı için, İzmir'de düzenlenen AGRO EXPO fuarına ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye’deki hayvancılığı geliştirmek amacıyla, İzmir'de düzenlenen AGRO EXPO fuarında Avusturya’dan damızlık ve besilik sığır ithalatı için, Schalk Nutztiere – Livestoc Export firmasını ziyaret eden, Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Faruk Günay’a Schalk Nutztiere yetkilileri tarafından özel onur ödülü verildi.

Erzincan Dsyb Avusturya 1

Avusturya’da, damızlık ve besilik hayvan üretimi yapan, Schalk Nutztiere – Livestoc Export firması yetkililerinden yapılan açıklamada;

Schalk, “Bugün standımızı ziyaret eden Erzincan DSYB Başkanımız Sn. Yaşar Faruk Günay ve Ayvetsan’ın sahipleri Sn. Sadık Ekinci ve Sn. Halil Bilici’ye çok teşekkür ederiz. Çok uzun yıllardır süren dostluğumuzu pekiştirirken sektöre dair yeni gelişmeleri ve yeni projelerimizi konuştuk. Avusturya genel damızlık birlikleri ZAR (Rinderzucht Austria) başkanımız Reinhard Pfleger hem Erzincan Damızlık Birliği’ne hem de Ayvetsan’a ülke hayvancılığına ve Avusturya orijinal Fleckvieh ırkının tanıtımına katkılarından dolayı çok teşekkür etti ve Avusturya’dan Türkiye’de ilk kez sadece belirli işletmelere vereceği özel onur ödülünü kendilerine takdim etti.” İfadelerini kullandı

Erzincan Dsyb 2

Erzincanlı Bekir Aytekin vefat etti Erzincanlı Bekir Aytekin vefat etti

Avusturya’da, damızlık ve besilik hayvan üretimi yapan, Schalk Nutztiere – Livestoc Export firması yetkilileri ayrıca yaptıkları paylaşımlarında;

“Canlı hayvan ticaretinde dört nesillik deneyim, güvenilirlik ve profesyonelliği garanti eder!

SCHALK, damızlık ve besilik sığır ithalat ve ihracatında uzmandır ve Avusturya sınırlarının çok ötesinde de tanınmaktadır. Partnerlerimiz ve yetiştirme çiftlikleri ile işbirliği içinde her yıl dünya çapında 25.000'den fazla hayvan ihraç ediyoruz.

Çiftlikler ve mezbahalar, sığır ve süt inekleri gibi üretim hayvancılığına bağlıdır. İşte burada damızlık hayvan ticaretimiz devreye giriyor. Üretim koşullarınız için en iyi genetiği ve her açıdan profesyonel kullanımı sunuyoruz. Küresel ağımız, hızlı ve sorunsuz proje yönetimi sağlar.

Tecrübeli ekibimizin deneyimi ve güçlü uluslararası ağımızla, siparişinizin mümkün olan en iyi ve başarılı bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Dünya çapında 30'dan fazla ülkedeki güzel referanslarımız ve çok yüksek müşteri memnuniyetimiz bunun en iyi kanıtıdır. Devamlı müşterilerimizden biri olun ve hayvanlarınıza asırlık tecrübeye sahip aile işletmemizin yardımıyla sahip olun!” şeklinde ifade ettiler.

.