OGM 124 Sözleşmeli personel alacak! En az lise mezunu! Müracaatlar başladı OGM 124 Sözleşmeli personel alacak! En az lise mezunu! Müracaatlar başladı

 Baba Vanga'nın 2024 yılı kehanetlerine yönelik açıklamalar yapıldı.

İNGİLTERE VE JAPONYA'DA EKONOMİK KRİZ BAŞLADI

Baba Vanga’nın yapmış olduğu açıklamalarını 2024 yılı kapsamında yorumlayanlar, ünlü kâhin Baba Vanga’nın tahminde bulunduğu 2 şeyin gerçek olduğu açıklamasında bulundular. Ünlü kâhinin bu yıl "dünya ekonomik krizle yüzleşecek" tahmini belirtilirken, İngiltere ve Japonya'da ekonomik krizlerin yaşanmaya başladığı duyuruldu. İngiliz medyası, Birleşik Krallık'ta gayri safi yurtiçi hasılanın (GSYH) Aralık ayına kadar olan üç aylık süreçte beklenen durumdan daha büyük oranda yüzde 0,3 oranında düşüş olduğuna dikkat çekildi.

YEN 34 YILIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE İNDİ

Japonya'da ise Yen, ABD doları karşısında 151,97 oranına düşerek son 34 yılın en düşük oranına geldi. Ülke, küresel sıralamada dördüncü sıraya doğru geriledi. Diğer yandan önce Mısır ve Türkiye olmak üzere birçok ülkede de zaman zaman ekonomik krizler yaşanıyor.

İKİNCİ KEHANET DE GERÇEKLEŞİYOR

Ünlü kâhinin bir başka tahmini ise 2024 yılında sağlık alanı kapsamında "ciddi gelişmeler" yaşanacağı yönündeydi.  Geçtiğimiz haftalarda, bir akciğer kanseri aşısı üzerinde çalışıldığı bilgisi doğrulandı. Oxford Üniversitesi, Francis Crick Enstitüsü ve London College Üniversitesi'nin ortak çalışmasında "LungVax" isimli bir aşı üzerinde çalışıldığı ve 3 bin aşı için yaklaşık 2 milyon dolarlık fon topladıkları da belirtildi.