Kışın evimizde dekorasyon için hangi çiçekleri kullanmalıyız.. Kışın evimizde dekorasyon için hangi çiçekleri kullanmalıyız..

24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere özel yüzde 50 indirim uygulanacağını açıklayan Uraloğu, “Öğretmenler Günü Haftasında kıymetli öğretmenlerimize hediye vermek istedik. Yıl boyunca TCDD Taşımacılık tarafından öğretmenlerimize tüm tren seyahatlerinde normalde yüzde 15 oranında indirim yapılıyordu. 24-30 Kasım tarihleri arasında da yüksek hızlı trenlerimiz (YHT) ile anahat trenlerimizde öğretmenlerimize bu indirim oranı yüzde 50 olarak uygulanacak” dedi.

Uraloğlu, uygulamadan bütün öğretmenlerin yararlanacağını belirterek, “Bu uygulamadan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanmış her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda halen çalışan müdür ve müdür yardımcıları dahil tüm öğretmenler, uygulama ve araştırma merkezleri dahil tüm yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elemanları ve Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenler faydalanacak” ifadelerine yer verdi. Uygulamadan yararlanmak isteyen öğretmenlerin, öğretmen kimlik kartlarını göstermelerinin yeterli olduğu bildirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ