Erzincan’da bir motorsiklet kazası daha! Erzincan’da bir motorsiklet kazası daha!

Binali Yıldırım baba ocağı Erzincan’da

Eski Başbakan Binali Yıldırım, Cumhur ittifakı yerel seçim programına ve çeşitli etkinliklere katılmak üzere Erzincan’a geldi.

Erzincan’da hava alanında kalabalık ve coşkulu bir karşılama yapıldı. Binali Yıldırım karşılamaya gelen vatandaşlara selamlama konuşması yaparak, ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek gelen vatandaşlara teşekkür etti.

Hava Alanında Binali Yıldırım’ karşılamaya, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan eski Milletvekili Sebahattin Karakelle, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ördek, AK Parti İl Genel Meclisi adaylarından Adnan Yılmaz, Süleyman Yıldırım, İsmail Baki Dağdeviren, AK Parti Üzümlü Belediye Başkan adayı Kenan Tat, Refahiye Belediye Başkan Adayı Çakmak Paçacı, Çayırlı Belediye Başkan adayı Atınç Bahadır ve AK Parti İl ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda vatandaş ile MHP İl ve İlçe teşkilatlarından çok sayıda vatandaş katıldı.

Ayrıca Binali Yıldırmı karşılamaya, Refahiye, İliç, Kemaliye, Kemah, Üzümlü, Kargın, Tercan, Mercan, Otlukbeli ve Çayırlı'dan çok sayısa AK Parti teşkilat mensupları katıldı.

Binali Yıldırım Erzincan 2

Cumhur ittifakının mimarlarından olan son Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan'da iftar programına katılacak ardından, Teravih namazı ve Cumhur ittifakı seçim ofisi ziyareti yapacak.