Bir sigara grubu daha zam açıklaması yaptı

Erzincan Bakkallar ve Bayiler Odası’ndan yapılan duruya göre, 08 Temmuz Pazartesi günü itibariyle bir sigara grubuna daha zam geldiğini açıkladı. İşte yeni fiyatlar.

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı Bakkallar ve Bayiler Odası’ndan yapılan açıklamaya göre 08 Temmuz 2024 Pazartesi gününden itibaren, DUNHILL, KENT, ROTHMANS, TEKEL 2000, TEKEL 2001, VİCEROY, PALL MALL VE MALTEPE & SAMSUN sigara grubuna zam geldiğini açıkladı.

Bakkallar ve Bayiler Odası sigaraya en son 04 Temmuz 2024 Perşembe gününden itibaren, WINSTON, CAMEL, LD VE MONTE CARLO sigara grubuna zam geldiğini açıklamıştı.

A101'e Singer Dikiş Makinesi, Tavan Tipi Fan, Otomatik Paspas, Çim Biçme Makinası geliyor A101 18 Temmuz Kataloğu A101'e Singer Dikiş Makinesi, Tavan Tipi Fan, Otomatik Paspas, Çim Biçme Makinası geliyor A101 18 Temmuz Kataloğu

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı Bakkallar ve Bayiler Odası’ndan yapılan açıklamaya göre 05 Temmuz 2024 Cuma gününden itibaren, PARLIAMENT, MARLBORO, MURATTI, LARK, CHESTERFIELD VE L&M sigara grubuna zam geldiğini açıklamıştı.

Kent Sigara Grubuna Zam

Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Namık Polater resmi internet hesabından yaptığı duyuruya göre:  DUNHILL, KENT, ROTHMANS, TEKEL 2000, TEKEL 2001, VİCEROY, PALL MALL VE MALTEPE & SAMSUN sigara grubuna 08 Temmuz 2024 Pazartesi gününden itibaren zam geldiğini açıkladı.

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek