Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul dizi sektörünün en sevilen çiftlerinin başında geliyor. Aynı zamanda iyi arkadaş olan iki yıldız oyuncu, yeni yayın döneminin iddialı ve sürükleyici dizilerinden “Kalpazan”da 3. Kez başrollerde buluşacak. Saner Ayar’ın yapımcılığını üstlendiği O3 Medya imzalı “Kalpazan”ın yönetmeni Mehmet Ada Öztekin…

Çağlar Deniz

Adem rolü için Timuçin Esen, Canan için Burçin Terzioğlu ile görüşülüyor

Show TV’de yayınlanacak olan dizide Darphane’de çalışan çok saf ve temiz bir memur olan Adem’in kirli sistemin içinde her geçen gün başına gelen olaylar sonrası sahte para basan bir kalpazana dönüşme hikâyesi oldukça etkileyici bir dille ele alınıyor. Dizinin Adem’i için ünlü aktör Timuçin Esen’le, Adem’in eşi Canan için Burçin Terzioğlu ile görüşülüyor.

Burçin

Kartal ile Ayşe’nin yolları kesişiyor

Yalı Çapkını'nın yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı? Yalı Çapkını'nın yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı?

Dizinin en etkileyici karakteri Adem’in tam zıttı bir kişiliğe sahip kardeşi Kartal… Kartal rolü için genç kuşağın başarılı ve yakışıklı aktörlerinden Çağlar Ertuğrul imza aşamasında…. Kartal’ın yolu dizide polis Ayşe’yle kesişir… Ayşe rolüne Sema Ali Erol, Mahir Erol, Ayşenur Sıkı, Türküler Özgül’ün senaryosu çok iyi yazılan dizide Deniz Baysal hayat verecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş