En zengin isimlerden birisi markette görüntülendi. Poşetleri doldururken kameralara yakalanan zengin isim magazin gündemine oturdu. Dev şirketlerin sahibiyken, şimdiki durumu dikkat çekti. İşte o anlar..

4 MİLYAR DOLARLIK SERVET

Bir dönem 'Türkiye'nin En Zenginleri' sıralamasında zirveye çıkan Mehmet Emin Karamehmet, şirketlerine el konulduktan sonra mütevazi yaşamıyla dikkat çekti.

Bir zamanlar Türkiye'nin en zengin ismi olarak anılan  Çukurova Holding'in sahibi Mehmet Emin Karamehmet, sade yaşam tarzıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Snobmagazin'in haberine göre, Forbes dergisinin 2010 yılında açıkladığı 'Dünyanın En Zenginleri' listesinde 4 milyar dolarlık servetiyle zirvede yer alan Karamehmet, mütevazı bir hayat sürüyor.

Türkiye'nin En Zengin Ismiydi! Turkcell, Digiturk, Show Tv, Bmc Hepsi Onundu Ama Şimdi...

TANIYANLAR ŞAŞKINA DÖNDÜ

Turkcell, BMC, Digitürk, Show TV gibi dev şirketlerin sahibi olan Karamehmet'in birçok şirketine TMSF tarafından el konulmuştu.

Salı Akşamı Reyting Sonuçları Salı Akşamı Reyting Sonuçları

Son olarak, iş insanı Akatlar'da bulunan bir markette alışveriş yaparken görüntülendi. Alışverişini tamamlayıp, ürünlerini poşete koyan Karamehmet, daha sonra evine döndü. Karamehmet'in bu sade yaşam tarzı, onu tanıyanlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Editör: Haber Merkezi - SK