Maddi zorluklar ve çeşitli olumsuzluklara rağmen takımını başarıyla kuran 24Erzincanspor'un teknik direktör Bülent Akan'ın sözleşmesi sona erdi. Tecrübeli çalıştırıcı resmi olarak kulüpten ayrıldı.

Erzincanspor'un teknik direktörü Bülent Akan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada, 'Ayrılıklar da sevdaya dahildir' ifadelerini kullanarak kulübe veda ettiğini duyurdu.  Akan, açıklamasında, “Bugün itibarıyla Erzincanspor'daki görev süremiz sona erdi. Gelecek sezon için Erzincanspor'a başarılar dilerim. Yeni sezon için transfer görüşmelerimi avukatım Ercan Sevdimbaş ve danışmanım Mehmet Gölpınar yapacaktır. Spor kamuoyuna duyurulur.” ifadelerine yer verdi.

Erzincan'da bugün havalara dikkat! Tedbiri elden bırakmayın... Erzincan'da bugün havalara dikkat! Tedbiri elden bırakmayın...

Öte yandan, 24 Erzincanspor yönetimi olağan genel kurul kararı aldı. Yönetim, 14 Haziran 2024 Cuma günü saat 19.00’da Erzincan Belediyesi Nikah Salonu'nda tüm delegeleri ve Erzincan halkını davet etti.

Editör: Seher Özbilir