Bu yöntemle son zamanlar da makineye attığınız çamaşırlarınızda küçük lekelerle savaşıyor. Yalnızca baş ağrısı için kullanılan aspirin işlev alanı oldukça ileridir.  Ev temizliğinde de fayda göstermesiyle, aspirin şimdilerde çok popülerlik kazandı.  Lekeler ile baş etmenin en kolay yolu ise aspirin oldu. İşte aspirinin kullanımının püf noktaları…Yalnızca aspirin ile çamaşırları eskisinden daha pırıl pırıl yapmak oldukça basit olup yorulmayı önlüyor. 5 adet aspirin kullanarak çamaşırlarınızda temizlik esintisi elde edilebilir.  Bu temizlik sırrının uygulaması için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Detaylar haberimizde…

Kabızlık problemine muhteşem öneriler.. Kabızlık problemine muhteşem öneriler..

ASPİRİNİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİNE KOYUN!

Makineye atılan çamaşırlarınızı yıkamadan önce bir gece sıcak suda bekletmek gerekiyor. Her bir kilogram çamaşır için suya 1 adet aspirin eklemek gerekiyor. Bir sonraki gün makineye çamaşırlarınızı yerleştirip, makinenizi çalıştırdıktan sonra yıkamak gerekiyor. Sonra ki aşamada makinenin deterjan bölmesine aynı ölçüde aspirin ve deterjan koyulması önem taşıyor.

LEKELER İLE SAVAŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Aspirinin içinde bulunan salisilik asidin, protein moleküllerini parçalayarak kirlerle etkili bir çözüm getiriyor.  En önemlisi aspirin ile kan lekelerinden kurtulmak artık zor değildir.  Bu yöntem için bir adet aspirini soğuk suya ekleyerek son kan lekesi bulunan çamaşırlarınızı iki saat bekletmek gerekiyor.