Defne Joy Foster ölümünün 13.yılında rol arkadaşları tarafından  unutulmadı.

Sihirli Annem’de Foster’in eşini oynayan Jess Molho ‘Unutulmadın,özlendin’ dedi.

Kızını oynayan Jenifer Boyner ise Bazı anılar hiç unutulmaz,büyürken bizimle birli

Herkesin hayranlıkla izlediği seneler önce yayınlanan  Sihirli Annem dizisindeki Eda rolüyle tanınan Defne Joy Foster, 2011 yılında astım krizine bağlı kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Survivor All Star 25 Ocak 2024 ödül oyunu kim kazandı?  Eleme potasında kimler var? Survivor All Star 25 Ocak 2024 ödül oyunu kim kazandı? Eleme potasında kimler var?

Defne Joy Foster, ölümünün 13 yıl geçmesine rağmen  unutulmadı.

 Dizide Foster ile partner olan Jess Molho ve Jennifer Boyner'in paylaşımları herkesi duygulandırdı.

13 yıldır her 2 Şubat'ta ölüm yıl dönümünü anmayı atlamayan Jess Molho bu sene de "#defnejoyfoster 13 yıl oldu…unutulmadın….Özlendin" sözleriyle partnerini andı ve bu fotoğrafı paylaştı.

BOYNER: UMARIM OLDUĞU YERDE MUTLUDUR
Sihirli Annem dizisinde Defne Joy Foster'ın hayat verdiği Eda'nın kızı Toprak'ı oynayan Jennifer Boyner, oyuncunun dizideki makyajını yaptı.

Foster ile anısını anlatan Jennifer Boyner, "Defne ablayı kaybedeli 13 yıl oldu. Dile kolay... Ben de bugün onu anmak istiyorum. Kendime onun makyajını yapacağım.

Defne abla o kadar eğlenceli ve hareketliydi ki... Annemin anlattığına göre Defne ablada bizim evin anahtarı varmış.

Bir gün ben uyurken Defne abla gelip yanıma kıvrılmış. O kadar tatlı bir an oluşmuştu ki... Umarım olduğu yerde çok mutludur. Onu sevgiyle ve saygıyla anıyorum" ifadelerini kullandı.

CAN KILIÇ KOCAMAN OLDU
13 yıl önce aramızdan ayrılan Foster'ın İlker Yasin Solmaz ile evliliğinden olan oğlu Can Kılıç ise annesi vefat ettiğinde henüz 2 yaşındaydı.

İşte Can Kılıç’ın son hali