Korkmaz Mia

waffle makinesi modelleri

Korkmaz Mia siyah waffle makinesi, çeşitli waffle tarifleri ile kullanılabilir ve en güzel muhabbetlerde, tatlı dakikalarda, uzun çay sohbetlerinde ve şık sofralarda kullanımıyla lezzetli waffle’lar sunmanıza yardımcı olur. Bu ürünle kendi tariflerinizi deneyebilir ve aileniz veya misafirleriniz için özel waffle’lar hazırlayabilirsiniz. Makine paslanmaz çelikten yapılmıştır, waffle’lar yapışmaz ve yanmaz. Kolayca temizlenir.

Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi

1. Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi

Mutfağında yeterli alanı olmayanlar için yer kaplamayan boyutuyla en çok tercih edilen Arzum Waffy Max Waffle Makinesi, yapışmaz granit efektli plakaları ile lezzetli waffle yapabilmenizi sağlıyor.

  • Pişirme ısısını ayarlayabileceğiniz ısı ayarı düğmesi 

  • Kapağı açmadan kontrol etmenizi sağlayan ikaz ışığı

  • 800 W gücünde dengeli ısı 

  • Isıya dayanıklı tutma sapı bulunuyor.

StarBlue Çift Waffle Kasesi

StarBlue çift waffle kasesi birçok özelliğiyle dikkat çeker. Bu ürün, aynı anda iki Belçika waffle’ı pişirmenizi sağlayan yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Çift fincan tasarımı, yiyecekleri daha hızlı pişirme ve daha iyi sunum imkanı sağlar. StarBlue çift waffle kasesinin şık pişirme plakaları, en kaliteli yapışmaz malzemelerden üretilmiştir. Bu plakalar, waffle’larınızın yapışmasını önler ve kullanımdan sonra kolayca temizlenir. 

Üslup problemi nedir? Sevgi medeniyeti nedir? Üslup problemi nedir? Sevgi medeniyeti nedir?

Karaca Waffle Makinesi

Karaca Funday Silver Çıkarılabilir Plakalı Waffle Makinesi 1000W Karaca

4 dakikalık waffle pişirme hızıyla gece gelen tatlı krizlerini anında kesen Karaca Funday Waffle Makinesi, eşit ısı yayan granit görünümlü kaplama plakalarıyla mükemmel bir lezzet tadımı sağlıyor. 

Diğer waffle makinelerinden farkı, çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir plakalara sahip olması. 1000 w güç ile hızlı ısınma ve pişirme gibi özellikleri bulunuyor.

Duronic Tost/Waffle Makinesi WM32

Waffle makinesi modelleri listemizin son ürününe geldik. Duronic Tost/Waffle Makinesi WM32, çok yönlü bir 2’si 1 arada cihazdır ve evde lezzetli kahvaltılar veya atıştırmalıklar hazırlamak için ideal bir seçenektir. İkili pişirme plakaları, kalın ve derin waffle’lar yapmanızı sağlar. Yapışmaz kaplaması sayesinde waffle’larınız plakalara yapışmaz, böylece ürünün temizliği son derece kolaydır. Bu çok yönlü cihaz yalnızca waffle pişirmekle kalmaz, aynı zamanda sandviç, börek, yumurta, et ve diğer yiyecekleri de ızgarada hazırlayabilir.

Fakir Bouncy Waffle Makinesi

4. Fakir Bouncy Waffle Makinesi

En beğenilen waffle makineleri arasında yer alan Fakir Bouncy Waffle Makinesi, 1000 watt gücü ile yapışmaz plakaları hızlıca ısınıyor. 

Üst kısmında yer alan güç ikaz ışığı ile kolay kullanım imkanı . Kaymaz özelliğine sahip özel taban tasarımı. Tezgah ya da dolaplarda fazla yer kaplamayan dikey saklama avantajı bulunuyor.

Homend Waffling 1351H Waffle Makinesi

10. Homend Waffling 1351H Waffle Makinesi

1000 w gücüyle minimum enerjiyle maksimum verim sağlayan Homend Waffle Makinesi, eşit ısı yayarak lezzetli bir waffle keyfi sunuyor. Yapışmaz plakalarıyla kolay kullanım ve temizleme imkanı sağlamayı da ihmal etmiyor. Kademeli ısı ayarı ile ihtiyacınız olan en uygun kademeyi seçme kolaylığı sağlıyor.

BLAZANT Mini

waffle makinesi modelleri

Mini waffle makinesi, 550 Watt enerji tasarruflu bir güçle çalışır ve alüminyum alaşımdan yapılmış ısıtma plakaları sayesinde hızlı ve eşit pişirme sağlar. Sadece 3-5 dakika içinde sıcak ve lezzetli waffle’larınızı hazır hale getirebilirsiniz. Ürünün plakaları yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış olup PFOA içermeyen bir yapışmaz kaplamaya sahiptir. Yiyeceklerin yüzeyine zarar vermez ve waffle’ları kolayca çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, plakalar soğuduktan sonra sadece nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz.

Schafer Waffle Makinesi

8. Schafer Waffle Makinesi

Waffle makinesi tavsiyesi isteyenlere en çok önerilen modellerden biri de Schafer Waffıe Waffle Makinesi diyebiliriz. 1000 W ısıtma gücüyle hızlı ve eşit pişiriyor. 

Ayarlanabilir termostat ve gösterge ışığı. Yapışmaz waffle plakaları. Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik kulpları bulunuyor.