Ak Parti yerel seçimleri için başvuruları 22Kasım 2023 tarihine kadar alınacağını duyurmuştu. Erzincan’ın Tercan ilçesi Belediye Başkanlığı için,  Sinan Kılıç aday adayı olduğunu açıkladı.

Sinan Kılıç “Değerli hemşerilerim; Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum ve otuz yıla yakın hizmet verdiğim Türkiye Büyük Millet Meclisindeki görevimden siz değerli gönül dostlarımla el ele gönül gönülle olmak için istifa etmiş bulunmaktayım.

Kıymetli dostlar; Temel değerlerine bağlı kalarak toplumun bütününe odaklanan “Hizmet Odaklı, İnsan Merkezli” anlayışla sürekli iyileşmenin önünü açmayı ilke edinerek güzel Tercan’ımızı birlikte inşa ihya etmek üzere yola çıktık. Mevla’m utandırmasın, Allah Yar ve Yardımcımız olsun.

Bizim meselemiz memleket meselesi, İnsan memnuniyetini esas alarak Tercan’ımızda sorun üreten değil sorunları çözen ve herkesin memnun olduğu hizmeti hayata geçiren bir anlayışı hakim kılacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Başkan Aksun,  İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası mesajı Başkan Aksun, İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası mesajı

Bilmenizi isterim ki; Bir olacağız, Diri olacağız, Hep birlikte olacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ.” Diye açıklamada bulundu

Kaynak: Haber Merkezi