Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kısa bir süre okul müdürlüğü yapan Mehmet Pamukçu gönüllere taht kurdu.

Emekli olmadan 9 ay önce Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlük görevine atanan Pamukçu 9 ay içerisinde öğrencilerin gönlüne taht kurdu. Görevini ibadet aşkıyla yapan Pamukçu emekli olduğunda okul öğrencileri tarafından sevgi koridoru oluşturularak alkışlarla çiçeklerle uğurlandı. Öğrencilerin gözyaşları alkışlara karıştı. Hüzün ve mutluluğun bir anda bulunduğu bir an içerisinde uğurlandı okul Müdürü Pamukçu.

Emekli hayatına uğurlanan Mehmet Pamukçu, içerisinde bulunduğu görevini ibadet aşkıyla yaptığını ifade ederek herkese teşekkür etti.

Pamukçu: “Dokuz aylık kısa bir çalışma süresi içerisinde görevimi ibadet aşkıyla  tamamlamamın onurunu ve gurunu yaşıyorum. Şahsıma verilen bu görevi yaparken, bütün birikimimizle yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın daha iyi yetişmesi için çalıştım. 

        Görev yaptığım bu süreçte Ailem gibi gördüğüm ve fedakârca çalışan Erzincan Anadolu İmam Hatip lisesi nin tüm personeline, Sorumluluk bilinciyle her gün severek dersine gelen tüm öğretmen arkadaşlarıma, aile olabilmenin getirdiği samimiyet ve özveriyle çalışan  idareci arkadaşlarıma, her konuda bizden desteğini esirgemeyen Okul Aile Birliğimizin tüm başkan ve üyelerine, her birini evlat bilip üzerine titrediğim öğrencilerime, onların saygıdeğer ailelerine yürekten teşekkür ediyorum.

En Yüksek Maaşı Onlar Alacak İşte Geleceğin Meslekleri En Yüksek Maaşı Onlar Alacak İşte Geleceğin Meslekleri

     Makamların gelip geçici ve emanet olduğunun bilinciyle, emaneti yere düşürmeden gök kubbede hoş bir seda bırakabilmiş olmak umuduyla,  çalışma arkadaşlarımdan ayrılmanın verdiği hüzün ile tüm sevdiklerim den: “Üzerimde hakkı olan herkesten helallik diliyor. Herkese hakkımı helal ediyorum.”   Allaha’ emanet olunuz.” Dedi.

Editör: Haber Merkezi - A