Erzincan’da genç girişimcilere sağlanan teşvikler 

Genç girişimcilere 35. Vergi haftası kapsamında Kariyer Planlaması ve Genç Girişimcilere Sağlanan Teşvikler’ hakkında 8 Mayıs 2024’te konferans verilecek.

Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet

Hazine Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının koordinesinde 35. Vergi haftası kapsamında Erzincan Binali Yıldırım Üniversite’nin katkılarıyla organize edilen, Genç girişimcilere yönelik kamuda bulunan fırsatlar hakkında kariyer planlaması yapılması hususunda ve teşvikler hakkında bilgiler verilecek.

Ebyü Genç Girişimciler Kariyer P

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Suat Yıldırım koordinasyonunda gerçekleşecek konferans’ta Erzincan Defterdarı Kemalettin Çetin, Defterdar Yardımcısı Yunus Daştan, Vergi Dairesi Müdürü Alaattin Altundağ ve Gelir Müdürü Kemal Tat birer konuşma yaparak gençlere kamu alanındaki fırsatlar anlatılacak ve kariyer planlaması yapılırken bu teşvik ve fırsatları göz önünde bulundurulması istenecek.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine kamudaki fırsatların göz önünde bulundurulması kariyer planlaması yapılırken dikkate alınması hususunda bilgilendirme yapılacak. Ayrıca konferans sonrası öğrenciler ile söyleşi yapılacak ve soruları cevaplandırılacak.

Konferans EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde 8 Mayıs 2024 saat 10.30 da gerçekleşecek.

‘Kariyer Planlaması ve Genç Girişimcilere Sağlanan Teşvikler’ adlı konferansa bütün gençler davetlidir.

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek