Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Huzur İçin Erzincan' projesi kapsamında "Birlikte Emniyetteyiz Paneli" düzenlendi.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü 'Huzur İçin Erzincan' projesi kapsamında EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi'nde Erzincan Valiliğimiz koordinesinde, Emniyet personeli tarafından "Birlikte Emniyetteyiz Paneli" düzenlendi.

Yıldırım Akbulut adına panel düzenlendi. Panelde Akbulut anlatıldı Yıldırım Akbulut adına panel düzenlendi. Panelde Akbulut anlatıldı

Emniyet Panel

Düzenlenen panele;  Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile çok sayıda emniyet personeli ve üniversite öğrencisi katıldı.

Düzenlenen panel kapsamında; Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdür Vekili Emniyet Amiri Ali Mısıroğlu tarafından "Siber Suç Çeşitleri ve Siber Zorbalık" hakkında, Çocuk Şube Müdür Vekili Komiser Rumeysa Aslan ise "Kades Uygulaması ve Yasal Süreç" hakkında bilgilendirmeler yaptı. Müdür Kurt, panele katılanlara ve emeği geçen personellere teşekkür etti.